לא רוכשים דירה ללא בדיקה!

איתור נזילה בצנרת

נזילות מים הינן מהמכות שאינן כתובות בתורה… איתור נזילה בצנרת היא הכרחית. מערכת הצינורות בכל מבנה שהוא היא מוסתרת מעין רואים. נכון שאנו מעדיפים את זה כך, אבל זה גורם להרבה בעיות. בעיקר מבחינת איתור נזילה בצנרת בזמן, ללא איחור. וחבל, ישנם היום דרכים רבות לאיתור נזילה בצנרת ללא הרס.
בדיקת ליקויי בנייה
החל מ-
990

בלבד

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

השירותים שלנו

בדיקת דירה חדשה

בדיקת דירה יד שניה

בדיקת רכוש משותף

איתור לקויי בניה

בדיקות רטיבות

בדיקות הנדסיות

בדיקת צנרות

ליווי וחוות דעת משפטית

ליווי לאורך כל התהליך

חד בדק בית בפריסה ארצית

חברת חַדּ בדק בית מספקת את כל הפתרונות לגילוי ואיתור ליקויי בנייה במבנים בנויים ומוכנים למסירה. בשירותנו משתמשים הן בתים פרטיים, הן ציבוריים. גם מבנים או דירות חדשות שזה עתה נבנו, מה שנקרא 'דירת קבלן' וגם מבנים ודירות שנקנו ביד שנייה. 

0 +
ערים ברחבי הארץ

אודותינו

חברת חַד בדק בית ושירותי הנדסה מציעה, שירות מקצועי המספק מענה לקהל רוכשי הדירות. וזאת באמצעות בדיקת ליקויי הבניה ומתן חוות דעת הנדסית מקיפה הקבילה בהליך משפטי. יש לציין שדוחות החברה כוללים הערכת מחיר לביצוע התיקונים. בחברתנו מועסקים מס‘מהנדסים בעלי ניסיון וידע בתחום הבניה וביקורת המבנים

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

לקביעת תאריך לבדיקה:
לקביעת שעה לבדיקה: