לא רוכשים דירה ללא בדיקה!

בדק בית לדירה חדשה

רוצים לדעת למה כדאי להזמין בדק בית לדירה חדשה? ובכלל, אתם ודאי שואלים מה הזכויות שלכם מול הקבלן בנוגע לליקויים שאותרו והאם בדק בית לדירה חדשה תגרום לקבלן להוריד מעצמו את האחריות שלו על העבודה / החומר וכו'? לפי החוק קבלן אינו יכול להתנער מבדק בית לדירה חדשה ומלהתייחס לבדק.
בדיקת ליקויי בנייה
החל מ-
990

בלבד

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

השירותים שלנו

בדיקת דירה חדשה

בדיקת דירה יד שניה

בדיקת רכוש משותף

איתור לקויי בניה

בדיקות רטיבות

בדיקות הנדסיות

בדיקת צנרות

ליווי וחוות דעת משפטית

ליווי לאורך כל התהליך

חד בדק בית בפריסה ארצית

חברת חַדּ בדק בית מספקת את כל הפתרונות לגילוי ואיתור ליקויי בנייה במבנים בנויים ומוכנים למסירה. בשירותנו משתמשים הן בתים פרטיים, הן ציבוריים. גם מבנים או דירות חדשות שזה עתה נבנו, מה שנקרא 'דירת קבלן' וגם מבנים ודירות שנקנו ביד שנייה. 

ערים ברחבי הארץ
0 +

אודותינו

חברת חַד בדק בית ושירותי הנדסה מציעה, שירות מקצועי המספק מענה לקהל רוכשי הדירות. וזאת באמצעות בדיקת ליקויי הבניה ומתן חוות דעת הנדסית מקיפה הקבילה בהליך משפטי. יש לציין שדוחות החברה כוללים הערכת מחיר לביצוע התיקונים. בחברתנו מועסקים מס‘מהנדסים בעלי ניסיון וידע בתחום הבניה וביקורת המבנים

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

לקביעת תאריך לבדיקה:
לקביעת שעה לבדיקה: