מה בודקים בבדיקת ליקויי בניה?

בדיקת בדק בית לדירה יד שניה או דירה חדשה מקבלן הינה בדיקה הנדסית הנערכת בשטח המבנה והדירה אותה אותם מתכוונים לרכוש, או לחילופין, אותה רכשתם לאחרונה.

בדיקה זו כוללת התייחסות מפורטת לכל הליכי התכנון, הבנייה והתשתיות, והיא בוחנת בין יתר פרמטרים כגון:

רמת ביצוע, איכויות בנייה, בדיקת תשתיות, איתור ליקויי בניה וכדומה.

הבדיקה עצמה מיושמת בעזרת מכשור הנדסי מתקדם.

היא נועדה לאתר כשלים וליקויי בניה קיימים או כאלו העתידים להיווצר לאורך זמן.

חברות הנדסה העוסקות במתן שירותי ביקורת ובדיקת בדק בית, מעמידות לרשות מזמיני השירות דו”ח הנדסי מפורט.

הדוח מכיל בתוכו את כל ממצאי הבדיקה.

הדו”ח ההנדסי המונפק למזמין השירות על ידי החברה, הינו דו”ח בעל תוקף משפטי.

הוא מאפשר לכם להתמודד בהליכים משפטיים אל מול קבלני ביצוע ושיפוצים המתנערים מליקויי בניה כאלו ואחרים אשר אותרו במהלך הבדיקה ואשר מצוינים בדו”ח.

מה בודקים בבדיקת ליקויי בניה?

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל