לא רוכשים דירה ללא בדיקה!

בדק בית בתל אביב זה חשוב מאוד. באמצעות בדק בית תוכלו לאתר ליקויי בנייה נסתרים ובעיות פוטנציאליות. באמצעות בדק בית תקבלו תמונת מצב ריאלית של הדירה ותקבלו הערכת עלויות תיקונים עתידיים. בדק בית המלצות הוא כלי משמעותי במשא ומתן מול המוכר. בדק בית לפני קניה מבטיח לכם שקט נפשי לפני רכישת הדירה.

בדיקת ליקויי בנייה
החל מ-
990

בלבד

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

השירותים שלנו

בדיקת דירה חדשה

בדיקת דירה יד שניה

בדיקת רכוש משותף

איתור לקויי בניה

בדיקות רטיבות

בדיקות הנדסיות

בדיקת צנרות

ליווי וחוות דעת משפטית

ליווי לאורך כל התהליך

בבדק בית בתל אביב בודקים בעיות רטיבות, בעיות תשתית ועוד. בעיות רטיבות: סימני רטיבות כמו עובש, קילופים בטיח, כתמים על הקירות והתקרה. בודקים אם המרזבים נקיים ותקינים. בודקים את איטום הגג וחדרי הרחצה וכן בודקים את מערכת האינסטלציה כדי לאתר נזילות. בעיות תשתית: בודקים אם יש סדקים בקירות, בתקרות וברצפה, בודקים אם החלונות והדלתות תקינים ונסגרים היטב. בדיקות נוספות שנעשות בבדק בית בתל אביב: מומלץ לבצע בדיקת קרינה, במיוחד בדירות ישנות, כדי לוודא שהן אינן חשופות לרמות קרינה גבוהות. בדיקת הגז גם היא חשובה כדי לוודא שאין דליפות גז בדירה. נעשית בדיקת מערכת האינסטלציה, בדיקה זו תוודא שאין נזילות, סתימות או בעיות אחרות במערכת האינסטלציה. וכמו כן מבוצעת בדיקת מערכת החשמל, בדיקה זו תוודא שהמערכת החשמלית תקינה ובטוחה לשימוש. לסיכום: ביצוע בדק בית בתל אביב הוא צעד חיוני המאפשר לכם לזהות ליקויי בנייה, להעריך את עלויות התיקונים וליהנות משקט נפשי.

ערים ברחבי הארץ
0 +

בדק בית לפני קניה

איך בוחרים איש בדק בית לפני קניה של דירה?

  1. ודאו שהבודק מחזיק ברישיון מהנדס בניין ובעל ניסיון מעשי בבדיקת דירות.
  2. בחרו בודק בעל ניסיון באזור בו אתם רוכשים דירה, המכיר את סוגי הבנייה הנפוצים באזור ואת האתגרים הייחודיים לו.
  3. בקשו מהבודק המלצות מלקוחות קודמים וקראו חוות דעת באינטרנט.
  4. בבדק בית לפני קניה שוחחו עם הבודק לפני תחילת העבודה והבהירו לו מה חשוב לכם ומה אתם מצפים מהבדיקה.
  5. ודאו שההצעה כוללת את כל השירותים הנדרשים לכם, כגון בדיקת מערכות הדירה, תיעוד מפורט של הליקויים והמלצות לתיקונים.
כאשר כבר החלטתם על איש בדק בית המתאים לכם והוא כבר הגיע לביתכם לבצע בדק בית לפני קניה, אנו ממליצים לכם להיות נוכחים בבדיקה, השתתפות בבדיקה תאפשר לכם להתרשם מהתהליך ולשאול את הבודק שאלות. לאחר הבדיקה בקשו דו"ח מפורט הכולל תיאור מדויק של כל הליקויים, תמונות, חומרת הליקוי והמלצות לתיקונים.

בדק בית המלצות

בדק בית המלצות וטיפים חמים לפני רכישת דירה:

למה בכלל כדאי לעשות בדק בית? כשתעשו בדק בית תגלו כל מיני צרות נסתרות: רטיבות, סדקים, חשמל דפוק, מים שלא זורמים כמו שצריך… בקיצור, כל מה שיכול להרוס לכם את החיים בדירה החדשה. כשתעשו בדק בית תדעו מה באמת קורה בדירה: לא רק מה שרואים יפה מבחוץ, אלא גם מה מסתתר בפנים. כשתעשו בדק בית תבינו כמה יעלה לתקן את כל הבלגן: חשוב לדעת כמה כסף תצטרכו להשקיע אחרי הקנייה. כשתעשו בדק בית המלצות לדרוש מהמוכר לתקן את הבעיות או להוזיל את הדירה: למה לשלם יותר על דירה שצריך להשקיע בה עוד מלא? כשתעשו בדק בית תהיה לכם סיבה לחגוג: סוף סוף מצאתם דירה שווה בלי הפתעות לא נעימות! איך תמצאו בודק בית שווה? חפשו מהנדס בניין שמבין עניין ויודע מה לחפש. וכמו כן חפשו בבדק בית המלצות חמות של לקוחות קודמים.
בדק בית בראש העין

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

לקביעת תאריך לבדיקה:
לקביעת שעה לבדיקה: