נכנסתם זה עתה לבניין חדש, אתם סומכים על המהנדס של הקבלן ועל העובדים המקצועיים שלו. אפילו חתמתם על תקינות הבית בעת מסירת המפתחות לאחר הסיור הקצר עם נציג הקבלן, על בדק בית בנווה זמר רעננה ודאי שלא חשבתם. אבל תוך יום יומיים ואולי שבוע שבועיים אתם מגלים ליקויים שונים, אתם מגלים שדלת הממ"ד לא נטרקת, סימני קורוזיה במסגרת של החלון, שריטות על גדר הזכוכית, ועוד ועוד. בחברת חד מתמחים בתהליך בדק בית בנווה זמר רעננה טוענים: "למרות שהדבר קורה שוב ושוב, ביותר מ-90% מהבנייה בארץ – כך על פי מחקרים, משום מה אנשים מתלבטים כל פעם מחדש, האם לפנות לקבלן, לחברת בדק בית או לעורך דין?". בחברתנו נשתדל להביא לכם את התשובות להתלבטויות. נזכיר שוב מה שהזכרנו כבר לעיל, רובם המוחלט של דירות קבלן בישראל סובלות מליקויי בנייה. ולכן השאלה היא לא 'האם' אלא 'היכן' יש ליקויים, בדק בית בנווה זמר רעננה הוא חובה.

בדק בית בנווה זמר רעננה
בדק בית בנווה זמר רעננה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

בחברת בדק בית בהרצליה גליל ים טוענים: כשנכנסים לדירה חדשה, השאלה היא לא האם ישנם ליקויי בנייה אלא היכן הם ליקויי הבנייה. אם מדובר בליקויים שאינם מהותיים, או כאלה שניתן בקלות לתקן אותם, כגון ריצוף סדוק או דלת שלא מרחו עליו מספיק צבע מוטב לפנות ישירות לקבלן, עדיף במייל או בכל מקום שנשמר תיעוד מהמסירה. במקרים אלו אין הכרח לפנות לחברת בדק בית בהרצליה גליל ים, משני סיבות: א. עלות התיקונים לקבלן אינם גבוהים ואולי אפסיים לעומת נזק של לקוח ממורמר. ב. לא שווה לשלם על חברת בדק כשעלות תיקון הליקויים הוא לא יקר. אם בכל זאת הקבלן לא מתייחס יש שתי אפשרויות: או להתעמת עם הקבלן בזירה המשפטית (תביעה משפטית וכדומה), או להזמין איש מקצוע שיתקן את הליקויים על חשבונכם, ולאחר מכן ללכת על תביעה (לדעת בכירי חברת בדק בית בהרצליה גליל ים, עדיף לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות).

כאשר הליקויים בבית הם מהותיים או יקרים לתיקון ובמקרים חמורים אף לא ניתנים לתיקון, אין מנוס מהזמנת חברת בדק בית בבאר שבע מקצועית עם ניסיון, שתכין דו"ח מסודר על הליקויים, בדו"ח תהייה גם דרישה ברורה מהקבלן לתיקון הליקויים עד למועד מסוים שיירשם בדו"ח. לדו"ח של חברתנו – חד בדק בית בבאר שבע ובכל רחבי הארץ – יש תוקף משפטי וניתן להגיש מסמך זה בכל סוג של תביעה משפטית נגד הקבלן. בדיקת הבית שאנו מבצעים היא בדיקה מקצועית על ידי בודקי בית מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום הבנייה. חברתנו מעניקה ייעוץ הנדסי וכן יעוץ משפטי על כל סוגי ליקויי הבנייה – קלים כחמורים. הזמנה של בדק בית חוסכת לכם עוגמת נפש רבה ומבטיחה שהליקויים יטופלו. זכרו! רכישת דירה היא לא דבר של מה בכך, היא עסקת חיים, צעד משמעותי במהלך החיים, אל תזניחו את הליקויים בבית! הזמינו כעת חברת בדק בית בבאר שבע!

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל