בדק בית וביקורת מבנים

רוצים לדעת אם הבית שלכם בנוי לפי התקן ושהוא בטיחותי? אתם רוצים להיות בטוחים שהקבלן עמד בכל מה שהתחייב בחוזה? האם גם אתם עברתם דירה ומצאתם ליקויים בדירה? אתם רואים סדקים בקירות? עליכם להזמין בדק בית וביקורת מבנים מקצועית וגם את הבדיקות לאיתור רטיבות בצנרת. הצעד הבא שלכם לבית איכותי, תקין ובטוח הוא להזמין את 'חד בדק בית'.

אם גיליתם, זמן קצר אחרי שעברתם דירה, שיש בדירה ליקויי בנייה אל תהססו הזמינו בדק בית וביקורת מבנים מקצועית. כדי שתוכלו להיות בטוחים שכל הליקויים יתוקנו ועל מה שבלתי אפשרי לתקן תקבלו פיצוי כספי, חשוב להזמין איש בדק בית וביקורת מבנים מומחה ולהגיש את הדו"ח לקבלן או ליזם שמולו חתמתם את החוזה. חשוב גם שתדגישו לאיש הבדק שיבצע גם את הבדיקה הרגילה לאיתור ליקויים חיצוניים וגם את בדיקות ה'אל הרס' שבודקות את פנים הצנרת. שווה להוסיף על כך סכום כסף נוסף ולהיות בטוחים למשך כל העת בו תגורו בנכס. עכשיו הבמה כולה שלכם. נשמח לשמוע מה יש לכם להוסיף מניסיונכם? אנו בטוחים שיש לכם מה לתרום מניסיון החיים שלכם. אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ולהתקדם. הצעד הבא שלכם לבית איכותי, תקין ובטוח הוא להזמין את 'חד בדק בית' המבצעת בדק בית וביקורת מבנים.

איתור נזילות בבית
בדק בית וביקורת מבנים

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

כחברת בדק בית המלצות אנו רואים אנשים שמגלים זמן לא רב אחרי שהם עוברים דירה, שיש בדירה ליקויי בנייה אך לפעמים כבר אין להם למי לפנות. זה נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עברתם דירה ומצאתם ליקויים בדירה? כשעוברים דירה חובה לדעת שלעתים גם אם תראו ליקויים ברורים ותפנו לקבלן, הוא לא יתייחס לכך ברצינות. אך אם אותו ליקוי ייכתב בדו"ח שחתום על ידי מהנדס מוכר בתחום הוא יתקן את הליקויים בהקדם. וזה אחד מהיתרונות הגדולים של שירות של חברת בדק בית המלצות מעבר לחשיפה מקצועית של הליקויים. בנוסף, כשמזמינים בדק בית חובה לדעת שיש כמה סוגי בדיקות, יש את הבדיקה החיצונית של המהנדס שבה הוא עובר על כל רכיבי הבנייה ובודק האם הם תואמים את התקן ויש את הבדיקות שמכונות 'אל הרס', מדובר בבדיקה פנימית של הקירות, שעושה חברת בדק בית המלצות, בלי לקדוח אפילו חור קטן בקיר.

אתם עוברים דירה ואין לכם ידע מקצועי בתחום הבנייה? אתם רוצים לדעת אם הבית שלכם בנוי לפי התקן ואם הוא בטיחותי לפי ההנחיות והסטנדרטים העכשוויים? אתם רוצים להיות בטוחים שהקבלן עמד בכל מה שהתחייב בחוזה? הפתרון לשאלות אלו הוא להזמין חברת בדק בית טובה עם ניסיון וותק בביקורת מבנים ובאיתור ליקויי בנייה. הצעד היעיל לקניית דירה שתגרום למוכר להיות אמין ולספק את כל מה שהתחייב הוא להיות עם יד על הדופק ולהזמין חברת בדק בית טובה שתאתר את ליקויי הבנייה בהקדם. אם אתם עוברים דירה עליכם לדעת שתיקון הליקויים בשלב מאוחר יהיה הרבה יותר מורכב ויותר יקר, שלא לדבר על כך שייתכן שעד שתגלו את הליקויים תחלוף כבר תקופת האחריות. שירות של 'חד בדק בית' הוא שירות חובה לכל מי שעובר דירה, זו עובדה. חברת חד בדק בית היא חברת בדק בית טובה הנותנת שירות לא יקר ואדיב במיוחד.