חברת בדק באזור המרכז

ליקויי בנייה מתרחשים כתוצאה מעבודה לא איכותית של פועלים, או מחוסר ידע מקצועי. חובת הקבלן היא לספק מוצר מושלם גם אם אינו אשם בכך. 

הזמנת חברת בדק באזור המרכז משמעה תו איכות של בקרה על המוצר שהזמנתם, במקרה שלנו – הבית שקניתם או שאתם שוקלים לקנות. בנוסף, חברת בדק באזור המרכז מספקת בקרה הן על איכות הבנייה מבחינה ארגונומית, עמידה בתקנים ואסתטיקה והן לגבי איכות החומרים.

כמו כן, מבצע הקבלן התאמת שימוש לחומרים, וזאת על מנת שישמשו למטרה שלשמה הם מיועדים. בנוסף, הוא יוודא את עמידתם בתקנים מקומיים ובין-לאומיים והאם אכן יושמו כנדרש. למשל, אם השתמש הקבלן בדבק המיועד להדבקת מתכת להדבקת עץ, הדבר לא תקין ולא יהיה עמיד לאורך זמן. 

ניתן להסתייע בחברת בדק בית מכל מקום ולכל מקום בארץ, אך יש יתרון לקרבה ולסמיכות. לכן, אם אתם מתגוררים במרכז הארץ, עדיף להזמין חברת בדק באזור המרכז.

חברת בדק באזור המרכז

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

מזל טוב! קניתם דירה חדשה? באנו להרוס לכם קצת את האופוריה ולנפץ את המיתוס שדירה חדשה אין בה כמעט ליקויים. זה פשוט לא נכון! 

כחברה המתעסקת בתחום בדיקת דירה חדשה, אנו עדים לליקויי הבנייה בכל התחומים כמעט, כמו למשל: כלים סניטריים, תריסי אלומיניום, ליקויים באסלות, רטיבות וסדקים בקירות. 

גם אם אנו צודקים, אתם ודאי שואלים מדוע להרוס כעת את האופוריה? למה לדבר על זה בזמן הקנייה?

התשובה היא: יש להקדים בדיקת דירה חדשה מוקדם ככל האפשר, משתי סיבות עיקריות – א. אם לא מטפלים ברטיבות, היא תגדל ותחריף, עד שעלות התיקון תהיה יקרה וקשה עשרת מונים. ב. אחריות הקבלן על רוב הליקויים הם מוגבלים בזמן. 

מתוך ניסיוננו העשיר אנו ממליצים לכם: הזמינו בדיקת דירה חדשה בהקדם.

בדיקת מבנה ציבורי או מסחרי היא דבר חיוני. היא מתבצעת לפני שנכנסים למבנה, לאחר שיפוץ, ולעתים כביקורת שגרתית. בבניית המבנה ישנם גורמים המעורבים בבנייה (כמו רשויות מקומיות, יזמים וכו') ולכן מומלץ מאוד להזמין חברת בדק שתוודא שהכול תקין ותמנע עיכובים מיותרים. 

חברת בדק בית מבצעת בדיקת מבנה חיצונית לאיתור סדקים במבנה העלולים לגרום לרטיבות בבניין, ובמקרים חמורים מהווים סכנה. כשמדברים על בדיקת מבנה, הכוונה היא גם לבדיקת חוזק היסודות והביסוס, כפי שקורה במבנה המיועד לפרויקט תמ"א. בדיקת מבנה יכולה לכלול גם בדיקת והערכת קורוזיה במבנה ישן, כאשר הזיון הקורזיבי עלול להוות סיכון. 

בדיקות אלו מבוצעות על ידי מהנדסי בניין מקצועיים ובמכשור חדיש ומשוכלל, לרוב, בבדיקות אל-הרס. אנו יכולים להעביר סקירה בסיסית על המצב הקיים ובשעת הצורך, נמליץ על בדיקת מהנדס מומחה.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם