מבוא
אתר חד – שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ ("האתר") משמש גם בתור אתר מכירות לרכישת שירותי בדק בית ("המוצר").
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של השירות באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את השירות באתר בכל עת.
הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי/ביט והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת השירות בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

מדיניות ביטול שירות
ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר, תחזיר החברה ללקוח את כספו חזרה.
אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהבודק הגיע לבדיקה ומסיבה כלשהי לא מתאפשר לו לבצע את הבדיקה, לרבות אי הכנסתו לנכס, מניעה או הפרעה לפני או במהלך ביצוע הבדיקה או בשל כל סיבה כלשהי שאינה תלויה בו, ישולם לחברת – חד שרותי הנדסה תשלום בסך 500 + ₪ מע"מ.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס לשירותים שנרכשו באתר.

קבלת השירות
החברה תדאג לתאם עם הלקוח את מועד השירות לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר.
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב במתן השירות, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
מתן השירות יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה.
בכל שאלה או בירור לגבי השירות, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון 050-9995829 /0509995570
יצירת קשר
בכל שאלה ו/ או בירור לגבי השירות, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באמצאות מייל –hdeng.bedek@gmail.com טלפון: 050-999-5829\050-999-5570 או בכתובת החברה: הזיו 7 אורנית.

אחריות ושירות
החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר האחריות על השימוש במידע שימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.
אבטחת מידע ופרטיות
חברת חד – שרותי הנדסה ובדק בית בע"מ, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם חברת חד- שרותי הנדסה ובדק בית בע"מ ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת חד – שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על השירותים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 050-9995829 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה חד שרותי הנדסה ובדק בית בע"מ.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

הגבלת גיל
תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.