רבים מתלבטים לפני קניית דירה יד שנייה האם יש צורך בהזמנת בדק בית לדירה, או שיש כאלה השואלים מה התועלת של דוח שכזה בקניית דירה יד שנייה. יש איזושהי סטיגמה שבדק בית מיועד רק לדירות קבלן, אבל לא רק קבלנים יכולים למכור חתולים בשקי מלט… שאלתם את עצמכם למשל, למה מוכר הדירה כל כך רוצה לברוח מהמקום? (לא תמיד זה כך, אבל יש מקרים…). לאחר שאיש בדק 'עובר' על הבית אתם מקבלים ביד 2 עותקים של דו"ח הליקויים, ואם כבר חתמתם חוזה לפני שהזמנתם את איש הבדק יש לכם צ'ק ליסט מסודר של הליקויים, עותק אחד אתם מגישים למוכר הדירה ואת העותק השני אתם שומרים אצלכם ועוקבים אחר תיקון הליקויים. אם עדיין לא סגרתם עסקה, דו"ח הליקויים ישמש אתכם להתמקחות על מחיר הדירה או כתמרור אזהרה לא לרכוש את הדירה – אם הליקויים חמורים מדי. חשוב להדגיש: גם אם כבר סגרתם חוזה עדיין מוכר הדירה מחויב לתקן את רוב הליקויים על חשבונו (בעיקר ליקויי רטיבות וכדומה). אל תוותרו! הזמינו בדק בית ע"י חברה מקצועית ומנוסה.

חברת חד - שירותי הנדסה ובדק בית

חברת חד בדק בית ושירותי הנדסה מציעה, שירות מקצועי המספק מענה לקהל רוכשי הדירות. וזאת באמצעות בדיקת ליקויי הבניה ומתן חוות דעת הנדסית מקיפה הקבילה במידת הצורך בהליך משפטי. יש לציין שדוחות החברה כוללים הערכת מחיר לביצוע התיקונים. בחברתנו מועסקים מס’ מהנדסים בעלי ניסיון וידע בתחום הבניה וביקורת המבנים.

בדיקה קבילה בבית משפט

במידה ובמהלך התהליך תדרשו להגיע לבית המשפט עם דוח הבדיקה, חוות דעת הנדסית המפורטת של חברתינו הינה לפי תקני בניה ישראליים וקבילה לשימוש בבית משפט. חשוב שתיהו מוכנים!

שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים

צוות החברה עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מהטובים בתחום לאיתור ליקויים. כל זאת על מנת לקבל תמונה מהימנה ומדויקת לגבי מצב הנכס

זמינות ומענה מהיר ואפקטיבי

חד שירותי הנדסה מלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך, שתחילתו בבדיקה ויזואלית, הגשת דו"ח מפורט וכלה בהסבר מידע ובדיקות חוזרות.

מעל 10 שנות ניסיון

צוות החברה בעל ניסיון עשיר בתחום הבניה בסקטור הציבורי והפרטי ועובר הכשרות וקורסים באופן קבוע. הבודקים בעלי ניסיון רב שנים בתחום ההנדסה בדק הבית וניהול פרויקטים

בדיקת בדק בית

חברת חד בדק בית מספקת את כל הפתרונות לגילוי ואיתור ליקויי בנייה במבנים בנויים ומוכנים למסירה. בשירותנו משתמשים הן בתים פרטיים, הן ציבוריים. גם מבנים או דירות חדשות שזה עתה נבנו, מה שנקרא 'דירת קבלן' וגם מבנים ודירות שנקנו ביד שנייה. הצוות המקצועי שלנו מגלה בעיות וליקויים הן במעטפת החיצונית של הבית / הבניין והן במערכות הבית הפנימיות. הן ליקויים קונסטרוקטיביים והן ליקויים אסתטיים והיגייניים. ליקויים אסתטיים עלולים להוות מטרד בריאותי לאורך שנות השימוש בדירה. רטיבות בבית לדוגמה עלולה לגרום לטחב ועובש שיש להם השלכות ארוכות טווח של גרימת אלרגיות ומחלות גרועות יותר. חשוב לנו שהלקוח שלנו ייכנס לבית תקין מכל הבחינות, והכניסה לבית תהייה שלווה ורגועה מבחינת טיב המוצר שהוא רכש ושילם על כך ממיטב כספו. בדק בית הוא סוג של בקרת איכות שנותנת לכם את השקט הנפשי וגורמת לעסקה של קניית הבית להיות אידיאלית.

לקוחות ממליצים עלינו בגוגל