אודות

חברת חד בדק בית מספקת את כל הפתרונות לגילוי ואיתור ליקויי בנייה במבנים בנויים ומוכנים למסירה. בשירותנו משתמשים הן בתים פרטיים, הן ציבוריים. גם מבנים או דירות חדשות שזה עתה נבנו, מה שנקרא 'דירת קבלן' וגם מבנים ודירות שנקנו ביד שנייה. הצוות המקצועי שלנו מגלה בעיות וליקויים הן במעטפת החיצונית של הבית / הבניין והן במערכות הבית הפנימיות. הן ליקויים קונסטרוקטיביים והן ליקויים אסתטיים והיגייניים. ליקויים אסתטיים עלולים להוות מטרד בריאותי לאורך שנות השימוש בדירה. רטיבות בבית לדוגמה עלולה לגרום לטחב ועובש שיש להם השלכות ארוכות טווח של גרימת אלרגיות ומחלות גרועות יותר. חשוב לנו שהלקוח שלנו ייכנס לבית תקין מכל הבחינות, והכניסה לבית תהייה שלווה ורגועה מבחינת טיב המוצר שהוא רכש ושילם על כך ממיטב כספו. בדק בית הוא סוג של בקרת איכות שנותנת לכם את השקט הנפשי וגורמת לעסקה של קניית הבית להיות אידיאלית.

שאלתם את עצמכם למשל, למה מוכר הדירה כל כך רוצה לברוח מהמקום? (לא תמיד, אבל יש מקרים…). אם עדיין לא סגרתם עסקה, דו"ח ליקויים יכול לשמש אתכם להתמקחות על מחיר הדירה או כתמרור אזהרה לא לרכוש את הדירה – אם הליקויים חמורים מדי. חשוב להדגיש: גם אם כבר סגרתם חוזה, מוכר הדירה מחויב לתקן את רוב הליקויים על חשבונו (בעיקר ליקויי רטיבות וכדומה). אל תוותרו! הזמינו בדק בית ע"י חברה מקצועית ומנוסה.

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

למה דווקא חברת חַדּ - שירותי הנדסה ובדק בית?

חברת חַדּ בדק בית ושירותי הנדסה מציעה, שירות מקצועי המספק מענה לקהל רוכשי הדירות. וזאת באמצעות בדיקת ליקויי הבניה ומתן חוות דעת הנדסית מקיפה הקבילה במידת הצורך בהליך משפטי. יש לציין שדוחות החברה כוללים הערכת מחיר לביצוע התיקונים. בחברתנו מועסקים מס’ מהנדסים בעלי ניסיון וידע בתחום הבניה וביקורת המבנים.

בדיקה קבילה
בבית משפט

דו"ח הבדיקות המהווה חוות דעת הנדסית מפורטת של חברתינו הינה לפי תקני בניה ישראליים וקבילה לשימוש בבית משפט.

אמצעים
טכנולוגים מתקדמים

צוות החברה עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מהטובים בתחום לאיתור ליקויים. כל זאת על מנת לקבל תמונה מהימנה ומדויקת לגבי מצב הנכס

זמינות ומענה
מהיר ואפקטיבי

חד שירותי הנדסה מלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך, שתחילתו בבדיקה ויזואלית, הגשת דו"ח מפורט וכלה בהסבר מידע ובדיקות חוזרות.

מעל 10
שנות ניסיון

צוות החברה בעל ניסיון עשיר בתחום הבניה בסקטור הציבורי והפרטי ועובר הכשרות וקורסים באופן קבוע. הבודקים בעלי ניסיון רב שנים בתחום ההנדסה, בדק הבית וניהול פרויקטים.

חשוב לנו שהלקוח שלנו ייכנס לבית תקין מכל הבחינות, והכניסה לבית תהייה שלווה ורגועה מבחינת טיב המוצר שהוא רכש ושילם על כך ממיטב כספו. בדק בית הוא סוג של בקרת איכות שנותנת לכם את השקט הנפשי וגורמת לעסקה של קניית הבית להיות אידיאלית.

לקוחות ממליצים עלינו בגוגל