איתור נזילות מים הוא שירות הכרחי שכמעט כל בית נזקק לו במוקדם או במאוחר. אם זה בגלל חדירה של מי גשמים, אם בגלל פיצוץ בצנרת שלא מטופל זמן רב. וכשמדברים על מומחה איתור נזילות מים אסור להתפשר על פחות מבעל מקצוע מומחה, שעושה שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום לשם איתור נזילות בבית.

אנו עוסקים כבר שנים רבות באיתור נזילות בבית באמצעות מכשור טכנולוגי ומשוכלל ביותר, בין היתר בעזרת מצלמה תרמית. המצלמה התרמית מסוגלת לגלות נזילות סמויה, לצלם קווי ביוב ועוד. בנוסף למצלמה התרמית יש לנו גם את המכשיר המאתר נזילות באמצעות גז וכן מכשיר לגילוי נזילות באמצעות מד לחות שמודד שינויי לחות בקיר ועוד. בשלב זה אתם ודאי שואלים איזה נזקים עלולים להתרחש כתוצאה מאיתור נזילות בבית מאוחר מדי? בשלבים הראשונים של הרטיבות היא מתבטאת בקילוף צבע מהקיר, בהמשך ניתן יהיה לראות כתמי עובש על הקיר. שימו לב שאז זה כבר הופך להיות בעיה בריאותית ולא רק שאלה של אסתטיקה ולכן צריך לטפל בבעיה בהקדם. נזילה שמוזנחת עוד יותר זמן עלולה להתפשט על כל הקירות בחדר ולגרום לריקבון ולנזקים קשים לערך המבנה. גם רהיטים הניצבים בסמוך לקיר עלולים להינזק קשות כתוצאה מרטיבות בלתי מטופלת. הזמינו אצלנו כבר עכשיו בדיקה לאיתור נזילות בבית.

איתור נזילות בבית
איתור נזילות בבית

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

מכשור טכנולוגי לבדיקת מומחה איתור נזילות הוא אמנם הכרחי לגילוי ואיתור נזילות אבל זה לא יכול לעבוד אם אין מישהו מקצועי שמתפעל את זה ויודע לנתח את הנתונים שהתקבלו. איש מקצוע, בדרך כלל מהנדס בניין שעבר הכשרה לאיתור וגילוי ליקויי בנייה והוא בעל התמחות ספציפית, בין היתר, באיתור וגילוי נזילות ורטיבות. כמו גם ישנה חשיבות מיוחדת לבדיקה בהתאם למכון התקנים. כל שכן כאשר הוא מנפיק דו"ח שקביל בבית משפט ויכול לשמש כהוכחה כנגד הקבלן במידת הצורך, מדובר בשירות מושלם. מומחה איתור נזילות ימצא בכל מקרה את מקור הנזילה. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שברשותו הוא לא ירפה עד שימצא את מקור הנזילה. לפני הבדיקה המקצועית יעביר מאתר הנזילות את המקום בדיקה חזותית ויבדוק, אם ישנם סימנים מחשידים הוא יתקדם בבדיקה. לדעת מומחי איתור נזילות הבדיקה החזותית הראשונית היא הבדיקה החשובה ביותר והיא הבדיקה שבה ניתן לעקוב אחר מקצועיותו של מומחה איתור נזילות.

נזילה בבית היא תופעה לא נעימה בכלל. אם הבנייה של הבית שלכם היא איכותית, זה חוסך מכם בדיקה לאיתור נזילות, אולם בהרבה מאוד מן המקרים בישראל הבנייה לא הכי איכותית והבידוד לא הכי הרמטי, מספיק שנקודה אחת בגג או בקירות לא אטומה כראוי ואתם עלולים למצוא את עצמכם בסחרור של תיקונים בלתי נגמר, עד שתעלו על הבעיה. או לחילופין תזמינו בדיקה מקצועית לאיתור נזילות באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שמסוגלת לצלם את פנים הצנרת ברדיוס של 360 מעלות ללא הרס ובלי אבק. אלא שאנו מקווים שתגיעו למסקנה שבדיקה זו עדיפה במהירות, לפני שתוציאו כסף רב על ניסיונות שווא. אנו זמינים עבורכם עם המכשור הטכנולוגי המדויק שברשותנו. המוטו שלנו הוא נתינת שירות יעיל ומהיר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. וזאת כמובן מבלי להפחית ברמת המקצועיות של הבדיקה עצמה. בעזרת המכשור שלנו אנו מאתרים רטיבות כמעט מדי יום אצל לקוחות, וכן איתור נזילות כללית.

תגובה אחת