איתור נזילות בדירה

רטיבות בקירות הבית אינה תמיד מורגשת או נראית בעין, אבל ישנם מספר סימנים המעידים על רטיבות בקירות הבית בהם:

  • התנפחות הטיח (בועות בקיר)
  • נשירת טיח כתוצאה מרטיבות בקיר
  • במקרים בהם הרטיבות מתקדמת יותר גם התקלפות צבע מעל הפנלים
  • הצטברות חול/סומסום רטוב באופן בלתי מוסבר מתחת לרצפות הבית
  • רטיבות במשקופי הדלתות ובדלתות עצמן ועוד…
    לעיתים גם סימנים נוספים כמו ריח למשל יעידו על היווצרות רטיבות בקירות, גם במקומות שאינם גלויים לעין כמו בתוך הקירות או מאחורי רהיטים. בעל בית שמזהה סימנים אלו או אחרים חייב להזמין במהירות איש מקצוע מנוסה בתחום זה, כדי לערוך בדיקת רטיבות בקירות הדירה. יש להקפיד בבחירת מקצוען לביצוע הבדיקה. הבדיקה נערכת באמצעות מצלמה תרמית שביכולתה לזהות את התפשטות המים בקירות, פעולה הדורשת מיומנות וניסיון רב על-מנת לאתר את מקור הרטיבות, לאבחן אותה כראוי, ולמנוע את התפשטותה ואת התפשטות הנזק לשאר קירות הבית. לא נכנסים לדירה ללא ביצוע בדק בית ע"י חברה מקצועית ומנוסה.
בדיקת צנרת
איתור נזילות בדירה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל