בדיקת דירה לפני רכישה

מה שברור הוא שבדיקת דירה לפני רכישה שווה כל השקעה, תחשבו על עוגמת הנפש של חיים לצד ליקויי בניה שמורידים דרסטית את איכות החיים שלכם, תחשבו על ריצוף שאינו מפולס שיאגור מים ויגרום לכם להיתקע כל פעם בספונז'ה, שלא לדבר על חלק מהמים האלה שמחלחלים אל מתחת לריצוף ויכולים לגרום לרטיבות קפילרית מעל הפנלים, לא תצאו מזה בזול, לא בכסף ולא בבריאות! בדיקת דירה לפני רכישה תמנע את כל הבלגן בסכום מזערי יחסית, השקיעו עכשיו כמה מאות ₪ כדי שתחסכו בהמשך כמה עשרות אלפי ₪. בדיקת דירה לפני רכישה על ידי איש בדק מקצועי ומנוסה היא בדיקה מאוד מומלצת, אם תסמכו על עצמכם בעניין אתם תלכו לאיבוד, אתם לא תעלו על בעיות רטיבות חמורות מאוד שהמוכר טייח באמצעות טיח. יש ליקויים שרק בעלי ניסיון יעלו עליהם וגם יוכלו להציע הצעות פתרון, וזאת בניגוד לאלה המצהירים על עצמם כבעלי תואר שני.

בדק בית בפתח תקווה
בדיקת דירה לפני רכישה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

המטרה של בדיקת נכס לפני קניה: לגלות את כול הליקויים כולל ליקויים אסתטיים וחמורים, כמו רטיבות ועובש, תקינות החדרים הרטובים וארונות המטבח, תקינות האינסטלציה והכלים הסניטריים, בבדיקת נכס לפני קניה בודקים שהדירה עומדת בדרישות התקן העדכניות, אם מדובר למשל בדירה שנבנתה בשנות ה-60 ובינתיים שונה התקן ומצריך הארקה לכל נקודת חשמל – מה שלא היה קיים אז, ידרוש איש הבדק מהמוכר להתאים את הבית לתקן המעודכן על חשבונו, בדיקת נכס לפני קניה בודקים את שלמות הצבע של הקירות והתקרה, המוכר יידרש לתקן כל ליקוי או להפחית ממחיר הדירה. לגבי ליקויי רטיבות החוק קובע כי אסור להסתיר את הרטיבות (באמצעות צביעת הקיר למשל) וכי הליקוי מביא בהכרח להורדת ערך הדירה. נציין כי אנו מחזיקים במכשור אל הרס משוכלל לבדיקות ולאיתור נזילות באמצעות מכשור חדיש ומשוכלל המבצע 'בדיקת רנטגן' לקיר ונותן תמונה ברורה לגילוי מקור הרטיבות ותוואי המים.

אם אתם צריכים בדק בית יד שניה הגעתם לכתובת הנכונה! אנו מעסיקים אנשי מקצוע ומהנדסים מהשורה הראשונה בתחום הבדק עם ניסיון מעל 10 שנה! אנו מומחים לא רק לבדק בית יד שניה אנו מתמחים בבדק בית למבנים, לדירות קבלן, לחנויות, מפעלים שטחי ציבור ועוד. בהזמנת בדק בית יד שניה או כל סוג של בדק תקבלו מאתנו שירות אישי, אכפתי ומסור לכל אורך הדרך. בדיקת בית היא עבורנו עניין שבשגרה, העובדים שלנו עוסקים בכל סוגי הבדק הן בדיקות של דירה יד שנייה לפני חתימה על חוזה והן בדק בית לדירה חדשה לפני מסירה, אנו זמינים ומספקים שירות עבור לקוחות שונים מכל המגזרים בארץ. הבדיקה שאנו מבצעים היא בדיקה מעמיקה ויסודית. באתר אינטרנט או בטלפון אי אפשר לזהות את רמת המקצועיות של איש הבדק, הזמינו אותנו להצעת מחיר ותראו מיד את ההבדל בינינו לבין רבים המצהירים על עצמם כאנשי בדק אך הם רחוקים מכך.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם