בדיקת מעליות, מקלטים ורכוש משותף נוסף לנו ולשכנים, קריטית כמו בדק פנימי של תכולת הדירה. מומלץ לקרוא ולהפנים מדוע.

אנו כבר יודעים שהשקט שלנו בכניסה לדירה שקנינו, מתחיל ונגמר בבדק בית מקצועי. מהנדס מומחה מגיע לנכס שרכשנו, בודק אותו לעומק עם ציוד מקצועי ומאתר את ליקויי הבניה. אבל האם זה מספיק? מה עם בדיקת הלובי? מה לגבי בדיקת מעליות או חדרי משאבות?

רכוש משותף- חשוב לא פחות!

."במקרים רבים, אנו חיים בתפיסה האומרת שחשוב לדאוג למה שקורה בפנים ו"מה שבחוץ נשאר בחוץ

אנו מקדישים מן הסתם יתר תשומת לב לרכוש האישי, הקרוב אלינו פיזית ורגשית. לכן, הרכוש והנכסים הנבדקים, נוגעים ברובם לתכולה הפנימית של  הדירה שלנו. קירות פנימיים, מקלחות, רצפות ועוד, הן דוגמאות ידועות

 עדיין, חשוב לזכור כי רכוש חשוב בבעלותנו אינו שייך לנו בלבד אלא גם לשכנים שלנו. קירות חיצוניים, מקלטים, לובי הכניסה לבניין, מעליות, חניונים וסוגי רכוש נוספים המשותפים איתם. האם אפשר להניח לכך? כמובן שלא

רכוש משותף נמצא בשימוש יומיומי שלנו ושל בני המשפחה. אמנם הוא פחות פרטי ו"סקסי" מאשר השיש שבחרנו אישית לריצוף המטבח או השירותים, אך הוא חשוב לא פחות. רכוש כזה טומן בחובו סכנות בטיחותיות הנוגעות לבניין כולו. כיוון שמדובר בליקויי בניה במבנים גדולים בדרך כלל, ליקוי בהם עלול לסכן חיים. תיקון ליקויים אלו חשוב למניעת פגיעה בנפש וברכוש, ולכן אין להזניח או להשהות טיפול בפגמים, סדקים או ליקויים אחרים.

בדק בית לרכוש משותף

אילו סוגי בדיקות רכוש משותף מתבצעות?

מבט ברשימה הבאה, יסייע לנו להפנים לעומק עד כמה חשוב בדק הבית לרכוש משותף, וכמה מבנים שלא עמדנו על חשיבותם- נכללים ברשימה:

בדיקת מעליות בבניין משותף

מה אנחנו מציעים?

המהנדסים של "חד בדק בית" מכירים ומיומנים היטב בכל הקשור לבדיקת סוגי רכוש משותף. ההיכרות וההבנה המקצועית שלהם במבנים בעלי שטח נרחב כמו: לובי, מקלטים ועוד, משלבת הפעלת ציוד בדיקה המתאים ספציפית למבנים אלו. כל אלה יוצרים יחדיו בדיקה איכותית עם תוצאות שאינן מתפשרות. איתור הליקויים מחייב על פי חוק את הקבלן בתיקונם בפרק זמן סביר.

אלפי לקוחות שהזמיו דרכנו בדק בית לרכוש משותף – לא הצטערו! הבדיקה העניקה להם שקט נפשי, חזות תקינה של הבניין ושמירה מרבית על בריאות הנוכחים בו, קטנים וגדולים.

זה חשוב וזה מחייב!

הזמינו גם אתם בדק בית לבניין המשותף. צרו קשר בהקדם עם אחד היועצים שלנו שישמח לעזור לכם בכל שאלה.

אנחנו כאן בשבילכם ואיתכם.