בדק בית באור יהודה על ידי אנשי מקצוע תעניק לכם שקט ורוגע נפשי, כך תדעו שקיבלתם את מלוא התמורה עבור כספכם הרב שהשקעתם בדירה. בדק בית עושים בעזרת המומחים שלנו – חברת חד בדק בית. אנשי הבדק בחברתנו הם בודקים מומחים ובעלי ניסיון רב בתחום. בסיום הבדיקה תקבלו דו"ח מסודר ומפורט על הליקויים השונים שנמצאו בדירה יחד עם המלצה לתיקון שיופיע לצד כל ליקוי, את הדו"ח מסרו לקבלן כדי שיתייחס לממצאים ויענה לכם תשובה תוך זמן קצוב. בנוסף, במהלך הבדק אנו בחברת חד בדק בית באור יהודה, משתמשים בכלים טכנולוגיים וחדשניים על מנת לאתר ליקויים בלתי נראים. בקיצור, דו"ח בדק בית של חברה מקצועית חוסכת לכם כסף ועוגמת נפש. חברתנו היא אחת החברות המובילות בתחום בדק בית בזכות הניסיון, המקצועיות וההגינות שלנו כלפי הלקוחות. כל לקוח שלנו – חברת בדק בית באור יהודה – זוכה לשירות ויחס אישיים.

איתור נזילות
בדק בית באור יהודה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

מומלץ מאוד לא להיכנס לדירה בלי שאיש בדק בית באשקלון יעבור על הבית ויכין דו"ח ליקויים מסודר ומפורט. אמנם אם לא נראים ליקויים מהותיים, אין הכרח להזמין בדק ובכל זאת אנו – בחברת חד – ממליצים בחום, לאחר שכבר התגלו על ידינו ליקויים שהדייר כלל לא חשב שמדובר בליקוי ושבעתיד הדבר עלול לגרום לליקויים חמורים יותר. הוסיפו לכך את ההיגיון הפשוט – עם ברכישת רהיט קטן לבית אתם בודקים אותו מכל כיוון לגלות פגמים קלים או קשים יותר. כאן כאשר מדובר בעסקת חיים יקרה לא תבדקו? מנהל חברת בדק בית באשקלון אומר: "אל תסמכו בעניין על שיקול הדעת של עצמכם, מי שאינו מבין בבנייה לא תמיד יגלה ליקויים אמתיים, לדוגמה: אדן חלון שהודבק בדבק לא מתאים ייפול לאחר כמה שנות שימוש בבית, סביר להניח שהעין שלכם (ושל חמותכם…) לא יגלו את הליקוי, ואילו חברת בדק בית באשקלון תגלה מיד את הליקויים".

צמד המילים בדק בית הוא צמד מילים די מאיים על הקבלנים, כשקבלן מקבל דו"ח של חברת בדק בית ביבנה נאות שמיר הוא פחות מנסה את שיטת 'המצליח', הוא יודע שבכל מקרה הוא לא יצליח – מולו עומד איש מקצוע הבקי בתחום הליקויים ובכל החוקים המסתעפים מכך. כשאתם נכנסים לבית חדש אתם נתקלים פה ושם בליקויים, אתם מסתפקים מה לעשות ואיך לעשות, האם מדובר בליקוי חמור שמצדיק פנייה עיקשת לקבלן או שאפשר להמשיך לחיות לצד הליקוי. בהזמנת בדק בית ביבנה נאות שמיר אתם מקבלים את הביטחון לכך שהדרישות שלכם מוצדקות, אתם יודעים מה מהותי והכרחי ומה פחות. חשוב להדגיש שהקבלן מחויב לתקן כל ליקוי שהוא, קטן כגדול, השאלה שאנו דנים בה במסגרת אתר זה, היא עד כמה שווה ללקוח להוציא אנרגיה וכוחות מול הקבלן העיקש. לכן תמיד בכניסה לבית מומלץ להזמין איש בדק בית ביבנה נאות שמיר לבדיקה יסודית.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל