בדק בית באשקלון חברת חד מבצעת בדיקות בדק בית של דירה יד ראשונה ושנייה וכן בדיקות אל הרס לאיתור רטיבות. כמו כן אנו מבצעים ביקורת מבנים ובודקים ביסודיות ליקויי בנייה. אתם צריכים בדק בית מקצועי או בדיקה הנדסית? איתור ליקויי בנייה או בדיקת מבנה? 'חד בדק בית' זו התשובה לכל שאלה הקשורה לבדק בית! אנו נותנים שירותי בדק בית באשקלון גם לדירות לפני קנייה, וגם לאיתור נזילות. מה זה בכלל בדק בית? בדק בית באשקלון מורכב מבדיקה מקצועית של הבית, כולל בדיקת מקורות רטיבות ואם בכלל, בדיקת תוואי צנרת האינסטלציה, שיפועי מרפסת ועוד, וכן בדיקה חזותית של הבית הכוללת בדיקת ריצוף אחיד וישיר, אם ישנם כתמי עובש או רטיבות (בעיקר בדירות יד שנייה) ועוד. בדיקה חזותית נשמעת פשוטה? האמת, אולי… אבל איך תדעו מה התקן של השיפועים, מתי הקירות נקראות משופעות על פי התקן ומתי לא. אז זה פשוט?!

בדק בית בנווה זמר רעננה
בדק בית באשקלון

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

המהנדסים שלנו הם מומחים ובעלי ניסיון רב בחשיפת ליקויי בנייה נסתרים, למהנדסים שלנו יש ניסיון רב בבדק בית בקרית אונו. לאחר ביצוע בדק בית בקרית אונו מכין המהנדס של החברה חוות דעת הנדסית בו הוא רושם את כל הליקויים שמצא בדירה, מדובר בחוברת המכילה עמודים רבים עם פירוט כל ליקוי וליקוי ולצד הליקוי תיעוד ברור של הליקוי. כשהמהנדס שלנו כותב את הדו"ח לאחר ביצוע בדק בית בקרית אונו הוא לוקח בחשבון שמי שקורא את הדו"ח וצריך גם להבין אותו ולתקן לפיו את הליקויים השטח הוא הפועל הפשוט, ולכן הדו"ח צריך להיות ברור ומופשט, וכל סקירה של ליקוי צריכה להיות מאוד מוסברת ולא מותירה ספיקות. ומצד שני הדו"ח שהוא מחבר צריך גם להיות כתוב בשפה מקצועית ומכבדת, היות ואם הקונה והקבלן או היזם לא מגיעים לעמק השווה מגיע השלב הבא, שהוא הגשת תביעה משפטית המתבססת על הדו"ח.

תל אביבי ובעצם כל ישראלי שיקנה אבטיח בשוק לא ירצה לצאת פרייאר ויבדוק את האבטיח מכל הצדדים, ואם בסוף האבטיח לא היה לטעמו הוא פשוט יבקש פיצוי על כך. זה מצוין, אבל השאלה היא למה כשאנשים קונים בית הם לא טורחים לבדוק את תקינות הבית מכל הכיוונים. כשקונים דירה, בדק בית בתל אביב הוא דבר הכרחי, כי גם אם קניתם דירת חדר בתל אביב שילמתם הון תופעות, ובוודאי אם קניתם דירת 3 חדרים ומעלה. עוד לפני שניכנס לעניין החוקי של חוק מכר דירות, מה שברור הוא שרכשתם מוצר זכותכם לקבל אותו תקני ללא פגמים. החוזה נכנס לתוקף רק אם וכאשר מתגלעים חילוקי דעות. לכן לאחר שאתם מקבלים את שיחת הטלפון על מסירת המפתח השיחה הראשונה צריכה להיות לחברת בדק בית בתל אביב. חברת חד מבצעת בדק בית בתל אביב תבדוק לכם את הבית במקצועיות. התקשרו לחד שירותי הנדסה.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל