בדק בית בדרום

בדיקה לאיתור ליקויים היא המפתח להגנה על הבנית שלכם. תהליך הבדיקה נעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה ומנוסה כגון מהנדסים, כדי לבצע הערכת מצב. במהלך הבנייה מתועדים הליקויים באמצעות צילומים, הערות, שרטוטים ומידע הנמסר על ידי הבודק. לאחר מכן מנתחים את הנתונים שנאספים כדי להפיק דוח הכולל סיכום של מצב המבנה ומרכיביו.

מידע על הליקויים בבית שלכם, כגון מספר וסוג הליקויים, חשובים מאוד להערכה של מבנים עם ליקויים. עם זאת, קשה להשיג מידע זה על ידי בדיקה ויזואלית בלבד של בדק בית בדרום. במקרה כזה, ניתן לבצע את הבדיקה וההערכה מבלי ליצור נזק נוסף למבנה על ידי בדיקות לא הרסניות. הערכת מצב וניטור של נכסים בנויים במסגרת בדק בית בדרום, מצריך מעקב יעיל ורציף אחר כל שינוי במאפיינים החומריים ו/או הגיאומטריים של הנכסים על מנת לזהות סימנים מוקדמים של ליקויים או נזק ולפעול בזמן. ליקויי בנייה בבתים קיימים הם בעיות די נפוצות; הם דורשים תשומת לב ונקיטת זהירות יתר, בעיקר כאשר אתם רוצים לרכוש בית במבנה ישן. ליקויים יכולים להיות מצויים גם בבניינים חדשים. תחזוקה לקויה וגיל הבניין הם בין הגורמים השכיחים לליקויים במבנים אבל גם בבניינים חדשים עלולים להיות ליקויים עקב בנייה לא מקצועית. הזמינו כבר עכשיו בדק בית בדרום.

בדק בית בבאר שבע
בדק בית בדרום

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

החוק קובע כי ליקויים המתרחשים במהלך הבנייה הם ניתנות למניעה ולכן תיקונם הוא באחריות המהנדס לפחות עד שנה ממועד מסירת החזקה בדירה לידי הקונה. הצוות שלנו הוא בעל ניסיון רב בבדק בית בגליל ובזיהוי ואיתור מדויק של ליקויי הבנייה. וזאת על ידי יישום של טכניקות למידה עצמית וכן ניסיון בשטח. המשימה המשמעותית של בדק בית בגליל היא איתור הנזקים בשלב מוקדם לפני שהם גורמים לנזק כבד יותר. העבודה שלנו מאתרת את כל הפגמים שקיימים בבית. הן ליקויים חמורים כמו כתמי עובש, סדקים מסוכנים ועוד והן ליקויים שהם אסתטיים בלבד. חלק חשוב בבדיקה הוא איתור סוג הליקוי וכיצד מתקנים את הליקוי. גם בדירה יד שנייה חשוב מאוד לבצע בדק בית בגליל. באופן כללי, חשוב לדעת – מבני בטון מתכלים עקב הזדקנות והתקפות מהסביבה. כשל של מבנה עלול להתרחש בצורות שונות אף כתוצאה מסדקים וליקויים בתוך המבנים.

כשאתם מתכוונים לרכוש בית יד שנייה, אתם ודאי הולכים לראות את הבית, הבעיה היא שאתם לא באמת יכולים לדעת את מצב הבית ממבט אחד. וישנם ליקויים שהם מהווים סכנות בריאותיות ובטיחותיות. בדיקה יסודית של מהנדס בדק בית בצפון מאתרת ליקויים בבית, כמו למשל, כתמי עובש חמורים בקירות. כמו כן בעזרת מכשירים מתקדמים ניתן היום להפעיל טכניקות שמאפשרות הדמיה תלת ממדית של מסלול הצנרת מבפנים וניתוח ממוחשב של הנתונים בכדי לאתר ליקויי בנייה שאינם נראים מבחוץ אך בוודאות יגרמו לנזק עתידי בטווח הקרוב או הרחוק. בדיקות של בדק בית בצפון מומלצות כיום על ידי מומחים מתחום האדריכלות, ההנדסה והבנייה. גילוי של ליקויי בנייה הוא תחום שהקבלנים מתחמקים בדרך כלל מלתת לו מענה הוגן, שכן ליקויי בנייה צורכים מהם סכום כסף ניכר אף הרבה זמן לאחר גמר הבנייה. לנו בחד בדק בית בצפון יש את המכשירים והשיטות המתקדמות ביותר לאיתור ליקויי בנייה.