אם רכשתם לאחרונה בית מקבלן אתם ודאי מכירים את תחושת האופוריה בתחילת המגורים בדירה, הכול טרי, חדש, מבריק ובעל ריח נעים. לפעמים האופוריה ממשיכה הלאה, אך לפעמים עם הזמן אתם מתחילים לאבד את התחושה הנעימה, פתאום אתם מגלים סדק בקיר, פתאום הגשם בחוץ חודר לכם למטבח, פתאום אריחי הקרמיקה באמבטיה נראים לא כל כך מחוברים לקיר. 

למען האמת, רוב רובם של רוכשי הדירות ביבנה ובישראל בכלל מעידים על ליקויים חמורים כאלה ואחרים, שלאחר כשנתיים דורשים תיקון יסודי ויקר. לכן בדק בית ביבנה זה דבר הכרחי, כמעט בלתי ניתן לרכוש היום דירה ללא בדק בית ביבנה

בדק בית ביבנה מבוצע על ידי חברתנו – 'חד שירותי הנדסה ובדק בית' המבצעת בדיקות בדק איכותיות ומקצועיות, אנו חושפים את כל הליקויים הגלויים והנסתרים, לאחר הבדק תקבלו לידכם דו"ח מפורט ומוסבר, אתו תוכלו ללכת לקבלן עם דרישות ברורות וחד משמעותיות לתיקון הליקויים.

בדק בית ביבנה
בדק בית ביבנה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

בדק בית בראש העין הוא דבר נפוץ מאוד, אנו ב'חד בדק בית ושירותי הנדסה' מקבלים פניות רבות לביצוע בדק בית בראש העין. אנו זמינים לתושבי ראש העין כמעט 24 שעות. מזמינים אותנו לראש העין לביצוע בדיקות לפני מסירת דירה, לאיתור נזילות ועוד. אנו מעניקים שירות איכותי ומצוין ללקוחות. אצלנו, כל אחד ראוי לשירות! לכן אם אתם צריכים בדק בית בראש העין פנו אלינו, אל תהססו. שימו לב! הזמן המומלץ ביותר להזמנת בדק בית הוא בטרם הכניסה לבית עם קבלת המפתח, גם מבחינת הצוות שכעת מסוגל לעשות את עבודתו בשקט וברוגע כשעדיין אין ריהוט, וגם מצד המשפחה שעדיין לא באה להתגורר. בדיקת בדק מוקדמת היא טובה לדייר גם מבחינת האחריות של הקבלן – כאשר הבית עדיין ללא ריהוט, מיזוג אויר או כל תוספת אחר של דייר, הוא לא יוכל לטעון שהליקוי נגרם על ידי מתקין המיזוג וכדומה.

בדק בית ברמת השרון הוא בדיקה יסודית ומעמיקה של מבנה או דירת קבלן לאחר סיום העבודה, בדרך כלל לפני או מיד לאחר מסירת המפתחות. בדיקת בדק בית ברמת השרון בדירה יד שנייה משמעותה בדיקה שמזמינים לפני רכישת דירה כדי לוודא שאין בדירה ליקויים, ואם ישנם ליקויים, אזי אם מדובר בליקוי הניתן לתקן ידרוש הקונה מהמוכר להכליל בחוזה את תיקון הליקוי בתוך סעיפי החוזה. ואילו אם מדובר בליקוי שלא ניתן לתיקון יידרש איש הבדק לשער את ירידת הערך של הדירה, ובהתאם לכך יצטרך המוכר להוזיל את עלות הדירה (אם הוא עדיין יהיה מעונין למכור לו את הדירה). חברתנו – חד בדק בית ושירותי הנדסה מעניקה שירותי בדק בית ברמת השרון ובכל רחבי הארץ, שירותי בדיקה יסודיים החושפים את כל הליקויים בבית, מספר ימים לאחר מכן תקבלו לביתכם את דו"ח הליקויים מפורט ומתועד. הזמינו כעת את 'חד בדק בית!'

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל