בדק בית במרכז

בדיקה לאיתור ליקויים היא המפתח להגנה על הבנית שלכם. תהליך הבדיקה נעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה ומנוסה כגון מהנדסים, כדי לבצע הערכת מצב. במהלך הבנייה מתועדים הליקויים באמצעות צילומים, הערות, שרטוטים ומידע הנמסר על ידי הבודק. לאחר מכן מנתחים את הנתונים שנאספים כדי להפיק דוח הכולל סיכום של מצב המבנה ומרכיביו.

אלה שאינם מבינים בבנייה ובקונסטרוקציה, מתחלקים לשניים. יש כאלה שמשלים את עצמם שהם מסוגלים לגלות את בעצמם את כל הליקויים, ויש כאלו שליקויים של הבית נראים עבורם כחידה בלתי פתירה, ולכן הם חושבים שאיש בדק בית במרכז ממילא לא יועיל מאום. אם אתם מזדהים עם אחד משני צדדים אלו אתם מוזמנים לשאול את הלקוחות המרוצים הרבים שלנו ולהיווכח שאפשר ואפשר לגלות ליקויי בנייה, אך לצורך כך נדרשים שנות ניסיון ופרקטיקה בשטח וכן ידע הנדסי מקצועי ובקיאות בתקני הבנייה. איש בדק בית במרכז בודק את הבית בדיקה חזותית ומאתר ליקויים בטיחותיים ואסתטיים שהקבלן 'השאיר' בבית. כשאתם מנסים לאתר בעצמכם ליקויי בנייה לחלק מהליקויים לא תשימו לב בכלל ועל חלק גדול מהליקויים לא תדעו בכלל שמדובר בליקוי על פי התקן או אפילו חמור מכך – לא תדעו שמדובר במפגע בטיחותי או תברואתי. וזה בדיוק המקום שבו מהנדס בדק בית במרכז נכנס לתמונה.

בדיקת רטיבות
בדק בית במרכז

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

מטרת בדק בית בשרון היא עמידה על כך שתקבלו את הבית שרכשתם, במצב טוב, איכותי וראוי לגור בו. מי אחראי לכך? היזם שמכר לכם את הבית או הקבלן שבנה את הבניין אחראים להעביר לכם מוצר תקני ומושלם. אך לא תמיד זה כך. לעיתים קרובות היזם והקבלן מעלימים עין מליקויי בנייה קיימים, וככל שעובר הזמן עלות התיקון היא יותר יקרה וגם תקופת הזכאות לתיקונים חינם על ידי הקבלן לפי החוק, עלולה לחלוף. ולעומת זאת בית שתוקנו בו כל ליקויי הבנייה בזמן דורש מעט מאוד תחזוקה, מה שאומר פחות עלויות. בגדול, בשנה הראשונה מעת מסירת הבית לבעלותכם חייב הקבלן לתקן כל ליקוי שמתגלה בבית ולהביאו למצב תקין. לאחר שנה זה תלוי בסוג הליקוי ועוד. איש בדק בית בשרון מעביר את הבית שלכם בדיקה חזותית ומנפיק דוח ליקויים שיימסר לקבלן. התקשרו כבר עכשיו לחברת חד בדק בית בשרון והזמינו בדק בית מקצועי ויסודי.

בדק בית בגוש דן הוא פעולה שמומלץ לעשות אותה קרוב ככל היותר לכניסה לבית. אם לא, תצטרכו להתמודד מאוחר יותר עם ליקויים קשים יותר – קשים יותר לתיקון וגם יהיה קשה יותר לדרוש זאת מהקבלן. אנו בחד בדק בית בגוש דן נותנים שירות לא רק לבתי מגורים פרטיים, אלא גם למבני תעשייה וייצור, לבתי מלון, בתי כנסת, מוסדות חינוך ועוד. בדק בית בגוש דן יחסוך לכם הרבה כסף בטווח הקרוב והרחוק. ומלבד החשיבות שיש לדו"ח בדק בכך שיש בו דרישה ברורה מהקבלן לתיקון הליקויים ולפצות על ליקויים בלתי ניתנים לתיקון, יש לזה יתרון ברור נוסף – עצם האפשרות לבצע תיקונים חיוניים באופן יזום ובזמן לפני שהדבר יהפוך למסוכן ויקר מדי. לצורך כך יש לבצע הערכת מצב הכוללת בדיקה פיזית של האתר כדי לייצר רישום שיטתי של המצב הפיזי של מרכיבי הבניין, כולל הערכת עלויות תיקון של הליקויים במבנה.