חברתנו חד בדק בית בנתניה עורכת בדיקות בדק בית בנתניה לגילוי בנייה בחומרים לא איכותיים או בניגוד למפרט הכללי, וכן ליקויי בנייה העלולים להוות סכנה לדיירי הבית. בבדיקות בדק בית בנתניה אנו משתמשים בציוד מאוד מקצועי ויקר. 

אנו משתמשים במצלמות תרמיות, במכשירים המאתרים לחות מתחת לקיר החש וד להתהוות של רטיבות בתוואי הצנרת שבתוך הקיר. אנו בודקים את הקירות בעזרת פלס, כדי לשלול סטייה אנכית או אופקית בקיר. במהלך בדיקת בדק בודקים את עבודות האיטום של הקבלן וכן את הבידוד התרמי. אנו בודקים האם יש לחות בקירות מה שיכול לגרום לקילוף צבע והתנפחות (קונדנסציה), בודקים ליקויים בחלונות הבית, בדלתות ובמשקופים. 

תחומי אחריותו של הקבלן לגבי ליקויים וכו' מוגדרות בחוק מכר דירות והבנייה צריכה להיות תואמת את רוח הדברים בחוק וכן צריכה להיות תואמת את החוזה וברוב החוזים גם את המפרט הכללי. אתם מוזמנים להזמין את חד בדק בית!

בדק בית בנתניה
בדק בית בנתניה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

בדק בית בחדרה בודק את כל ליקויי הדירה בתוך הדירה. חלק מהבדיקות המתבצעות הן מחוץ לדירה, כגון בדיקת דודי השמש, האם הקולטן הונח במקום ומכוון לצד הראוי שקרני השמש מגיעות לשם, והאם הוא הונח בשיפוע הנכון. חברת חד בדק בית בחדרה עורכת בדיקות נוספות מחוץ לבית. 

חברת חד בדק בית בחדרה בודקת את כל מערכת המיזוג כולל מנועי המזגנים התלויים והחיבורים, גם גג הבית נבדק באמצעות איש הבדק, בגג הוא בודק את השיפועים של הקבלן וכן את היריעות האם הזווית של כל יריעה נושקת לזווית היריעה שלצידה, שזה מצב לא תקין עקב היווצרות ריאקציות בין הזוויות, ועלול לגרום להתרוממות היריעות באותו אזור ולחשיפת הבטקל של הגג.

 כמו כן בודקים את תקינות הרולקות – האטימות וכו'. בתוך הבית בודק איש הבדק את הצנרת (כמה שניתן לראות), את מערכת החשמל, ביניהם גם הלוח, וכן את מפלס ריצוף הבית וישרות הקירות.

בדק בית בחריש הוא בדיקה של בית לאחר רכישה מקבלן או לפני רכישת דירה יד שנייה, בדק בית של דירה מקבלן מיועד למצוא אם קיימים ליקויים בדירה, ובהתאם לכך לדרוש את תיקונם או לקבל עבורם פיצוי נאות. 

בדק בית של דירה יד שנייה מיועד לבדוק אם המחיר שהמוכר דורש על הדירה הוא הגיוני מול מצב הדירה, וכן כדי לדרוש את תיקוני הליקויים על חשבון המוכר. אנו בחברת 'חד – בדק בית ושירות הנדסה' מבצעים בדיקות בדק בית בחריש עמוק וביסודיות. לאחר הבדק אנו מנפיקים דוח מיוחד ומפורט של מצב הליקויים בדירה לשם דרישת התיקונים מהקבלן או המוכר. 

אם הקבלן והדייר לא מגיעים לעמק השווה יהפוך דו"ח הבדק לחוות דעת משפטית לשם הגשת תביעה משפטית בעניין. בבדיקות בדק בית בחריש ובעצם בכל הארץ אין כמעט סיכוי שיימצא בניין ללא ליקויים כלל. הזמינו אותנו עכשיו, תקבלו בדיקה אמינה ומקצועית.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל