לפני כל קנייה של דירה יד שנייה ולפני כניסה לדירת קבלן חדשה הכרחי להזמין איש בדק בית בסביוני השרון (כפר יונה) שיעביר את הבית בדיקה רצונית ומקצועית. הן ליקויים אסתטיים, כגון שינוי בגווני הריצוף, או ריצוף לא מפולס במידה החורגת מהתקן. והן ליקויים מהותיים המהווים סיכון בטיחותי כגון ליקויים ביציבות ובשלד הבניין, וכן ליקויים חמורים בממ"ד או התקנים הנדרשים בממ"ד והקבלן לא טרח להתקינם, או למשל רטיבות מהשכן שבקומה העליונה, שהתמשכה זמן רב, ומהווה לא רק מטרד אסתטי אלא עלולה לגרום נזק בריאותי לדיירי הבית. חברת חד בדק בית בסביוני השרון (כפר יונה) היא חברה וותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום בדק הבית, איתור ליקויי בנייה ונזילות מתחת לקירות. כמו גם הערכת סדקים אנכיים ואופקיים בקירות הבית ובדיקת חומרתם. כשצריכים בדק בית בסביוני השרון (כפר יונה) לא מתפשרים על פחות מחברה מקצועית, בעלת ניסיון רב ורשימת לקוחות מרוצים.

בדק בית בסביוני השרון
בדק בית בסביוני השרון

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

חברה של בדק בית בכפר סבא מבצעת בדק בית, ביקורת של מבנים ציבוריים, בדיקה של ליקויי בנייה, בדיקת דירה יד שנייה לפני קנייה, איתור של נזילות ורטיבות וכו'. כל מי שמבין שצריך לבדוק את הבית, מבין גם שצריכים חברה מקצועית שעושה בדיקה הנדסית לכל הבית. שיודעים לא רק להעריך שווי של ליקוי קיים אלא גם לגלות ליקויים סמויים שהקבלן או בעל הדירה הצליח להסתיר. אילו סוגי ליקויים מגלה חברה מקצועית של בדק בית בכפר סבא? חברה מקצועית יכולה לגלות ליקויי בנייה בקירות המבנה החיצוניים, באיטום החיצוני או בחיפוי, סדקים במרפסת וכדומה. כמו כן חברה מקצועית מגלה ליקויים בצנרת ובמערכת המים או לחץ מים חלש מהמידה המינימלית הנדרשת בתקן. וכן גילוי של ליקויים בדלת הממ"ד ובשאר דלתות הבית. היעדר מעצורים בדלתות (שכיח בעיקר בדירה יד שנייה). חברת בדק בית בכפר סבא מגלה גם ליקויים בחיפוי הפנימי ובריצוף ועוד ועוד.

אנו בחברת חד בדק בית בכפר יונה מאתרים במומחיות ליקויי בנייה, אנו יודעים לזהות כתמי רטיבות ולאבחן אותם, וגם ליקויים חמורים יותר שאינם נראים בהסתכלות ראשונית. לחברתנו ניסיון רב שנים שנצבר לאחר בדיקות ואיתור ליקויים בהמון בתים והנפקת מספר רב של דוחות ליקויים שהוגשו לקבלנים, למוכרי דירות ואף לבית המשפט. אם אתם מחפשים חברה הנדסית מקצועית ורצינית, פנו אלינו – אנו הכתובת לבדק בית בכפר יונה מקצועי ואמין. חשוב לנו שהבית שתקנו ותגורו בו בשנים הקרובות יהיה בית נעים ונוח ללא ליקויים, ושתקבלו את התמורה לכסף ששילמתם (ושאתם עדיין משלמים כל חודש…) בין אם קניתם דירה חדשה מקבלן ובין אם אתם מעוניינים לקנות דירה יד שנייה עלולים לצוץ ליקויים שלא חשבתם עליהם כלל. ההבדל הוא שבדירה יד שנייה ניתן להזמין בדק בית בכפר יונה עוד לפני הרכישה, ואילו בדירת קבלן – רק אחרי קבלת מפתח.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל