חברת חד בדק בית ברעננה עורכת בדק בית מקצועי לגילוי כל ליקויי הבנייה בבית חדש מקבלן או דירת יד שנייה. חברתנו מבצעת בדק בית ברעננה וכמעט בכל פרויקט בנייה חושפת ליקויי בנייה. בדירה יד שנייה אנו נבצע את הבדיקה לפני רכישת הנכס ובדירת קבלן נבצע את הבדיקה לפני מסירת המפתחות או מיד לאחריו. כשאנו מבצעים בדק בית ברעננה אנו מביאים את כל הציוד הדרוש כדי לבדוק רטיבות ולחות וכן למדידת קירות, ריצוף ועוד. בהתאם לדו"ח הבדק חייב הקבלן לתקן את כל הליקויים בתוך זמן סביר מעת קבלת הדו"ח. אופי הליקויים בדירה חדשה מקבלן שונה מאופי הליקויים בדירה יד שנייה. בדירת קבלן רוב הליקויים נובעים מרשלנות, ואילו בדירה יד שנייה רוב הליקויים נובעים כתוצאה מבלאי. הליקוי שכן משותף לפעמים לשני סוגי הדירות הוא רטיבות. על הבודק להוציא דו"ח מפורט שבסופה של כל ליקוי תופיע גם הצעה לתיקון הבעיה.

בדק בית ברעננה
בדק בית ברעננה

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

לקבלת הצעת מחיר או לתיאום פגישה עם חברת חד בדק בית במודיעין צרו אתנו קשר. בדק בית במודיעין זה לא שווה ערך לבדיקת שמאי במודיעין, בדיקת בדק בית במודיעין מבצעים כדי לשלול ליקויים מוסתרים שאינם נראים לעין לא מקצועית, וכן כדי לדרוש מהקבלן את תיקון הליקויים הקיימים, התוצר של בדק בית במודיעין הוא דו"ח מפורט של הליקויים, ובכדי שהדבר יהיה קביל בבית המשפט למידת הצורך רושם איש הבדק את שווי הליקוי, בהתאם להערכת עלות התיקון.

ואילו שמאי תפקידו להעריך את שווי הדירה לקראת קבלת משכנתא, הוא לא נכנס לפרטים אלא בודק את מצבה הכללי של הדירה, את הגודל, הקומה והמיקום, ולוקח בחשבון גם שווי של דירות דומות באזור. לחברתנו – חד בדק בית ושירותי הנדסה יש את הציוד המקצועי ביותר שיש, ככל שהציוד יותר חדשני כך הסיכוי לגילוי ליקויים גדול יותר, זה יכול לשמש גם לגילוי ליקויים עתידיים.

כשעורכים בדק בית בהרצליה בודקים את כל הבית, את מערכת האיטום, את מערכת האינסטלציה, את תשתיות החשמל, את הריצוף, את זווית החיבור בין הקיר לריצוף, סדקים בקירות, רטיבות בצנרת, רטיבות בתקרה ורטיבות בחדרים רטובים. כמו כן בודקים את שיפועי המרפסות והגג, מערכת הניקוז. זוהי רק רשימה חלקית, של מקומות המועדים לפורענות.

הזמנת בדק בית בהרצליה היא פשוטה וזמינה, וכוללת איתור של נזילות מהצנרת, איתור רטיבות ולחות פנימית בקיר, בדיקת גז ראדון ועוד. חברת חד בדק בית בהרצליה מעניקה שירותי בדק בית לפני רכישה, שירותי בדק בית למציאת ליקויי בנייה גם בדירה חדשה מהקבלן וגם בדירה יד שנייה, כמו כן אנו נותנים שירותי הנדסה וביקורת מבנים.

אנו מנפיקים דו"חות והוראות לשיקום מבנים, אפילו לפני צו הריסה. אם יש לכם שאלות בעניין בדק נשמח לענות ולייעץ לכם בכל שאלה שתשאלו. אז אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהזמין בדיקה מקצועית.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל