בדק בית דירה מקבלן,מה חשוב לדעת?

רוכשים דירה חדשה מקבלן? בשעה טובה!

יש לכם מן הסתם לא מעט על הראש, אבל יש עוד משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת, חייבים להבין ולהכיר את הנושא לעומק בכדי שתקבלו את התמורה המלאה לכסף שלכם. המדובר הוא על “בדק בית”, שהוא האחריות שיש לקבלן על תוצאות הבנייה, על רמת הגימור ועל דברים אחרים רלוונטיים. בשונה מרכישת דירה מיד שנייה שם אין לבעל הבית אחריות ואתם קונים את הדירה “as is”, בדירה חדשה הקבלן מחויב על פי חוק לספק אחריות מלאה על העבודה.

להיכנס לדירה בראש שקט

כשקונים דירה חדשה מקבלן נראה שהכול מושלם, שהכול תקין ושאין שום סיבה לוודא את זה. אבל כל מי שמצוי ברזי הבנייה, יודע שגם אצל קבלנים שעוסקים בתחום כבר שנים, עלולים להתגלות ליקויי בנייה ואף כאלו משמעותיים שאם הם יתגלו מאוחר מידי הם יהיו כרוכים בהוצאות רבות לבעל הנכס כמו גם כמובן בעוגמת נפש גדולה. כדי להימנע מגילוי כזה, אפשר לבצע בדק בית עוד לפני קבלת המפתחות לדירה אך גם בתקופה שאחרי הכניסה זה אפשרי.

בדק בית דירה מקבלן,מה חשוב לדעת?

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי
בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חד שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה
לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת
רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה
יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל