לפני שאתם קונים דירה יד שנייה אתם מבררים, בודקים ולבסוף מקבלים החלטה. על בדק בית מודיעין חשבתם? כי השאלה היא האם אתם מסתפקים בהסתכלות הלא מקצועית של העין שלכם. האם אתם יודעים מה קורה מתחת לריצוף? האם אתם יודעים שאם יש רטיבות תחת הריצוף אתם תסבלו מכך כל החיים? האם אתם יכולים לזהות נזילת מים כרונית מהשכן למעלה שכיסו אותה במעט צבע וחודשיים אחרי שתיכנסו לדירה יתקלף הצבע ולא תדעו מאיפה זה בא לכם… איש בדק בית מודיעין יידע גם לשער איזה ליקוי בהכרח גורם לירידת ערך של הדירה כי הוא לא ניתן לתיקון ומה הסכום של ירידת הערך. לכן מומלץ בחום להזמין בדק בית לפני כל קנייה של דירה. אחרי שראיתם מבחר דירות ומתוכם הצעה אחת שעולה לפסים מעשיים, דרשו בנימוסים אבל בתוקף להזמין איש בדק בית. הכסף שיעלה לכם איש בדק בית מודיעין יכסה את עצמו פי עשר.

בדק בית מודיעין
בדק בית מודיעין

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

לאחר ביקורו של איש בדק בית בפתח תקווה – בבית שאתם מעוניינים לקנות, הוא יכין דו"ח מפורט עם הליקויים שהוא גילה בבית. הדו"ח מורכב משני חלקים. יש את החלק של הבדיקה הוויזואלית, איש הבדק מציג בדו"ח את הליקויים שראה בעיניו, כגון שיפועים של קירות שסוטים מהתקן או אמבטיה גבוהה מדי וכדומה, כל ליקוי מלווה בתיעוד לצד הרישום הוורבאלי של הליקוי. והחלק השני של דו"ח בדק בית בפתח תקווה כולל בדיקות אל-הרס הבודק את הצנרת מבפנים בכמה שיטות. בשיטה תרמית ועוד. בדיקות אלו מציגות תיעוד של תוואי הצנרת מבפנים עם התמקדות במקומות של נזילות או שיש רק חשד לנזילה. את הדו"ח הגישו לבעל הדירה ועליו לתקן את הליקויים האפשריים לפני כניסתכם לדירה (הכניסו תנאי זה לחוזה) התיקונים ייעשו בהתאם להצעת איש בדק בית בפתח תקווה או לחילופין עליו להפחית ממחיר הדירה ההתחלתי את שווי התיקון וכמובן את מה שבלתי אפשרי לתקן.

חברת חד בדק בית בהוד השרון היא חברה בעלת ניסיון רב בביצוע בדק בית לבתים פרטיים ומוסדיים, לדירות יד שנייה ולדירות חדשות מהקבלן. תוכלו לקבל עלינו המלצות רבות מלקוחות מרוצים. אנו מתעדכנים כל העת בחידושים הטכנולוגיים לצד התקנים המתעדכנים מעת לעת. אנו בודקים היטב שהנכס או הדירה שאתם עומדים לקנות עומד בתקנים ושהדירה נקייה מליקויים חמורים, וכמו כן ליקויים שאפשר לתקן אנו ממליצים בדו"ח בדק בית בהוד השרון שאנו מנפיקים כיצד לתקן אותם לשביעות רצונו של הלקוח שלנו. הצוות שלנו הכולל גם מהנדס מומחה מגלה ליקויים שכל אחד אחר לא היה מגלה – אף אנשי מקצוע. אנשי המקצוע שלנו מגלים את הרטיבות בתקרה שניסו לכסות עם צבע טרי, את הסדקים בדופן המרפסת וחומרתם, את הרטיבות מתחת לריצוף או ריצוף ששוקע. מניסיוננו הרב – גם בקניית בית יד שנייה חשוב מאוד להזמין בדק בית בהוד השרון, לא רק בדירת קבלן.

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

חברת חד עובדת עם ציוד בדיקות מתקדם, דו"חות בדק הבית קבילות בבתי המשפט בישראל