ביקורת דירה היא לא רק תעודת ביטוח רשמית שמאפשרת לנו כניסה חלקה לבית.

בדיקה כזו מעידה בעיקר עלינו ועל האחריות שלנו כלפי הנכס שרכשנו וכלפי בני המשפחה שאיתנו. ביקורת דירה פרטנית תבטיח שהות בטוחה מרבית לכל בני הבית. על כך אין פשרות.

בדיקת דירה – האחריות רק עלינו!

כובד המשקל מחייב: לא להסתמך על הבטחות הקבלן, גם אם הוא אמין. ההסתמכות היחידה שלנו צריכה להיות אך ורק על חברת בדק הבית שתבצע את הבדיקה ועל המהנדס מטעמה המגיע לבדוק את הנכס. רק בדיקה מקצועית תהווה גושפנקה לכך שאנו יודעים היטב את כלל הליקויים בדירה; לא בצורה רוחבית ולא בצורה כללית, אלא חותמת מהימנה של בדיקה עמוקה ופרטנית של הדירה, מפתח הבית ועד המרפסת.

חשוב לזכור: ביקורת דירה של מי שאינו מהנדס – אינה מספיקה! לכן, ביקור התרשמות של חברים או בני משפחה המגיעים להתרשם מהדירה – הוא רצוי ומבורך, ועדיין, הם אינם מוסמכים באמת לקבוע מה תקין ומה לא. כמובן שחוות דעת של מקורב שעוסק כצבע או טייח תוכל לסייע, אבל היא לא תחייב את הקבלן וכמובן שלא תהיה קבילה מבחינה משפטית. כאן לא המקום לקיצורי דרך.

בדיקת מהנדס – במקום לסמוך על נס…

קחו למשל אפשרות של שיפוע לא תקין במקלחת; האם למילתו של אדם או חבר שאינו מהנדס, ובדק את השיפוע, תהיה חותמת משפטית מחייבת? התשובה היא כמובן לא. מעבר לכך, חשוב לזכור שבעל מקצוע לשיפוץ דירה יכול לטעות בהערכה שייתן לכם. אצל מהנדס מומחה – תסריט שכזה אינו יכול לקרות.

מהנדס חברת בדק הבית מנוסה בבדיקות בתים ומבנים, יודע היכן להתחיל ולנתח את המבנה ומשתמש לשם כך בציוד מתקדם. חוות הדעת שלו לא תשאיר סימני שאלה! דו"ח רשמי שינפיק ישים את האצבע בדיוק על הליקויים, אם היו כאלה, ויחייב את הקבלן בפרק הזמן הרלוונטי לדעת המהנדס כדי לתקן את הליקוי.

אז נסגור: קיצורי דרך, או רצון לחסוך בעלויות כספיות, הם לא התשובה הנכונה במקרה של בדק בית מקצועי לדירה שרכשנו, ואין זה משנה אם היא חדשה מקבלן או דירת יד שנייה. מהנדס מורשה של חברת בדק בית הוא תעודת הביטוח שלנו על כל צרה שלא תבוא. זה בדוק!

למה לעשות ביקורת דירה בחד בדק בית?

חד בדק בית היא חברה מקצועית שהתנסתה בכל סוגי הבדיקות המקצועיות של מגוון בתים ומבנים. כל הבדיקות נעשות בצורה מקצועית שאינה מתפשרת על קצה האריח שבמטבח. הצוות המגיע לבדוק את הנכס הינו מיומן ומוסמך להוציא אודותיו דו"ח מקיף המחייב את הקבלן לתקן את הליקויים שנמצאו. במידת הצורך, הדו"ח יהווה עדות חותכת וקבילה בבית המשפט ויאפשר לרוכש הדירה לדעת שהוא בטוח.

רוצים לדעת עוד על השירותים שלנו?

ליצירת קשר ולזימון בדיקה מקצועית לחצו כאן!