המלצות לחברת בדק בית

כשאתם מזמינים חברת בדק בית איך תדעו מהי חברה אמינה? האם גם אתם חוששים שאיש הבדק שהזמנתם איננו אמין. האם גם אתם חוששים שמא תזמינו חברת בדק לא מקצועית? מה התנאים שמעידים על חברה אמינה ומקצועית? איך מזהים אם לא מדובר במישהו שזה עתה קיבל תעודה? במאמר הנוכחי נכתוב איך לזהות בקלות חברות בדק בית אמינה.

כדי שתוכלו להזמין בבטחה ולקבל המלצות לחברת בדק בית ולהיות סמוכים ובטוחים שהזמנתם חברה מקצועית ומנוסה, חשוב לבדוק אם יש להם חוות דעת קודמות וכן לבדוק את הצעות התיקון המופיעות בדו"ח. אם יש לחברה מכשירים לאיתור נזילות זה מהווה יתרון חזק לטובתה. עכשיו תורכם – הצעד הבא שלכם לבדק בית מוצלח הוא להזמין את חברת 'חד בדק בית' לבדיקה יסודית ומקצועית של הדירה. אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים. אם אתם רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, המלצות לחברת בדק בית, עצות שוות והדרכה מעשית לאיתור ליקויי בנייה וביקורת מבנים כנסו למאמרים השונים באתרנו. על כל בעיה אנו כאן לשירותכם. חשוב לנו להדגיש שדו"ח בדק בית שלנו קביל בבית המשפט ותוכלו לצרפו בעתיד לתיק התביעה – אם הקבלן לא יתקן את הדרוש תיקון. לקבלת הצעת מחיר והמלצות לחברת בדק בית שלנו, צרו עמנו קשר בהקדם.

המלצות לחברת בדק בית
המלצות לחברת בדק בית

ההתמחות שלנו

איתור ליקויי בניה

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת חַדּ שירותי הנדסה ובדק בית עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות.

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה.

בדיקת רטיבות

תחליף לבדיקת רטיבות - טיפול מוקדם ברטיבות בקירות עשוי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון, מאחר וככל שהבעיה “צעירה” יותר, הסיכוי לנזק רחב קטן יותר, ולכן התיקון יהיה בעיקר במקור הבעיה ולא בנזקי משנה העלולים לקרות כתוצאה מכך כמו עובש,פטריות ותוצאות לוואי נוספות.

בדיקת דירה יד שניה

החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. 

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

התקשרו או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם

אנשים רבים שרוכשים דירה חוששים להזמין ולשלם ביוקר לאיש בדק עקב כך שהם חוששים שאיש הבדק שהם יזמינו לא יהיה אמין. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם חוששים שמא תזמינו איש בדק לא מקצועי? בשורות הבאות נכתוב איך לזהות בקלות חברות בדק בית מומלצות. אם אתם רוצים לבדוק את החברה, בקשו ממנה חוות דעת לדוגמא של לקוחות קודמים. אם יש להם כאלו, זה כבר מעיד שלא מדובר בחברה טרייה שאך אתמול הוקמה. כדי להעמיק את הבירור בדקו אם יש בדו"ח המלצות לתיקון הליקויים, לפי ההמלצות ניתן לראות את מיומנות כותב הדו"ח. הפרט האחרון שנכתוב עכשיו חשוב גם הוא – חברות בדק בית מומלצות מציעות שירותי בדיקה ואיתור רטיבות. בררו אם יש לחברה מכשירים אלו. זה חשוב בפני עצמו, אבל זה גם יכול להסגיר חברה שנמצאת בתחילת דרכה. כי רק חברות בדק בית מומלצות וותיקות יכולות להרשות לעצמן להשקיע במכשירים אלו כמו חברת חד בדק בית.

כשאתם מזמינים חברת בדק בית המלצה שלנו היא שהיא תהייה חברה שאפשר לסמוך עליה, אמינה, שתיתן לכם את כל המידע. איך תדעו מהי חברה אמינה? ישנם כמה תנאים שצריכים להתקיים שמעידים על חברה שהיא אכן אמינה ומקצועית. התנאי העיקרי הוא שלא מדובר במישהו שאתמול סיים לימודי תעודה והוא מצהיר על עצמו 'חברת בדק בית המלצה והסמכה מטעם משרד העבודה' (והוא אכן מוסמך – הוא קיבל תעודה) אבל הוא לעולם לא ביקר בשטח בנייה (והאמינו לנו שאנו מכירים כאלה…). אז איך מזהים אם לא מדובר במישהו שזה עתה קיבל תעודת איש בדק? הסימן הראשון הוא האם יש לחברת בדק בית המלצה אמינה ואמיתית. המלצה אמיתית של לקוח או של כמה לקוחות מעידה על כך שמדובר בחברה שהיו לה כבר לקוחות. לפעמים מדובר בהמלצות מלקוחות של החברה בו הוא הועסק קודם כשכיר, זה גם טוב, כי זה עדיין מעיד שמדובר בבעל ניסיון.