פיקוח הנדסי

מה הוא פיקוח הנדסי?

'חד בדק בית' מציעה שירות של פיקוח הנדסי שילווה ויפקח על הבנייה באמצעות מהנדסים ממחים. כאשר המהנדסים שלנו מלווים פרויקט בנייה מתחילת הבנייה הם מוודאים שהבנייה נעשית בהתאמה לתקנות ולתקני הבנייה וכן שלא יחרגו מהחוזה וממפרטי הבנייה. ללקוחותינו עומדים שתי בחירות בעניין הפיקוח ההנדסי – פיקוח צמוד מתחילת הבנייה עד סופה (מה שעשוי לחסוך את הצורך בקבלן ראשי, במקרים מסוימים) או בקרה על הבנייה בהתאם לנקודות התקדמות שנקבעו מראש. פיקוח הנדסי הוא בעצם כמו להיות נציג היזם (שזה אתם) באתר הבנייה, שהקבלן בונה לפי התוכניות ובהתאם לתקנים. אלא שיש כאן בונוס עצום, שמדובר במהנדס מקצועי. מחקרים מוכיחים כי ככל שמגלים פגם או ליקוי בנייה קרוב לזמן האמת, עלות התיקון היא פחותה בהרבה, וזה גם הגיוני…

מלאו פרטים בטופס והזמינו בדק בית ממומחה:

מה כוללת חוות דעת הנדסית של חד בדק בית

לקוחות ממליצים עלינו בגוגל

יתרונות הפיקוח ההנדסי של חד בדק בית

יש לנו ניסיון בתיאום בין אנשי המקצוע, שזהו אחת מנקודות התורפה של רוב הפרויקטים. תוצאה של תיאום לא נכון היא אי עמידה בתקציב ובלו"ז, ויכוחים ומריבות מיותרות בין אנשי המקצוע מתחומים שונים. כמו כן, אנו בקיאים בכל תקני הבנייה ובמפרטים השונים. פיקוח מקצועי מונע עלויות גבוהות של תיקונים וכל הנגרר מכך וכן יכול למנוע סיכונים ואסונות מיותרים באתר הבנייה.

לשירות פיקוח הנדסי מקצועי צרו עמנו קשר עכשיו.

שאלות ותשובות

איתור נזילות
פיקוח הנדסי
התשובה היא לחלוטין כן. ונסביר: קודם כל, ערך הליקויים שנחסכים בפיקוח מקצועי עולה ברוב הפעמים על עלות הפיקוח. כמו כן, נניח והבידוד בביתכם לא בוצע נכון, או שעבודות האלומיניום לא בוצעו כהלכה, בעיניים בלתי מקצועיות לא ייראה שום הבדל, אולם בעתיד הקרוב והרחוק אתם תשלמו כסף רב, אם זה בחימום בחורף או במיזוג מוגבר יותר בקיץ. לקבלן יש אינטרס לחסוך בעלויות ולבנות ברמה פחות איכותית. פיקוח הנדסי מקצועי מונע כשלים שתיקונם יעלה כסף רב.
מפקח הבנייה ההנדסי הוא הנציג שלכם באתר הבנייה. הוא נותן לכם שירות של פיקוח צמוד מתחילת הבנייה ועד סופה, או בשלבים מסוימים של הבנייה. המפקח בודק אם הבנייה מתבצעת בהתאם למפרטים ולתוכניות הבנייה ושהתהליך מתבצע באופן תקני ואיכותי. כמו כן, הוא יסייע בידי הקבלן לקבל החלטות בשטח כאשר מתגלה כשל או קושי בביצוע. כמו כן, שירותי הפיקוח כוללים מעקב אחר עמידה בתקציב ואחר תיקון ליקויים שהתגלו תוך כדי הבנייה.
פיקוח הנדסי הוא פיקוח הנוגע לתקינות ואיכות העבודות בשטח, כגון שיפועי ריצוף נכונים, תקינות מערכת האינסטלציה, מניעת רטיבות ונזילות, גם ההיבט הבטיחותי נבדק ועוד. פיקוח הנדסי יוודא שחומרי הבנייה הינם איכותיים, התאמת החומרים לתוכניות, למפרטים ולכתב הכמויות (במידה וקיים). כמו כן, המפקח יוודא שהפועלים בשטח הבינו את העבודה הנדרשת לפי המפרטים והתוכניות. פיקוח הנדסי כולל גם פיקוח על התקדמות בהתאם ללו"ז, וכן מעקב אחר תיקונים נדרשים בשטח והכנה לטופס 4.